Dom Mieszkanie

WIŚNIOWSKI – rozwiązania na miarę XXI wieku

drzwi marka wisniowski WIŚNIOWSKI – rozwiązania na miarę XXI wieku

Nowoczesna technologia to nie tylko przemysł elektroniczny i duże przedsiębiorstwa zlokalizowane w Dolinie Krzemowej. WIŚNIOWSKI cały czas wprowadza innowacyjne rozwiązania doceniane nie tylko przez branżowych ekspertów, ale przede wszystkim szeroką rzeszę klientów.

Funkcjonalność i niezawodność

Pozytywne skojarzenia nie biorą się znikąd. Dla klientów podstawą jest jakość oraz szeroki wybór, dzięki któremu bez problemu znajdą produkt dostosowany do swoich potrzeb. Na tych filarach firma WIŚNIOWSKI opiera strategię rozwoju od samego początku działalności.

Przygotowując projekty, a następnie je wdrażając, bierzemy pod uwagę nowinki techniczne, które zwiększają funkcjonalność, poprawiają parametry i wygodę stosowania produktu. Dzięki temu już od 30 lat marka WIŚNIOWSKI cieszy się uznaniem ze strony klientów. Nasi odbiorcy doceniają wysoki poziom wykonania i niezawodność. Podążamy za trendami technologicznymi w zakresie automatyzacji i sterowania każdego roku oferując nowatorskie rozwiązania. Staramy się rozwijać naszą ofertę jednak nigdy kosztem jakości. Niezależnie czy chodzi o bramy garażowe, okna i drzwi, ogrodzenia, czy technologie inteligentnego domu wszystkie nasze propozycje są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a równocześnie wyjątkowo estetyczne.

Nagrody i wyróżnienia

WIŚNIOWSKI należy do czołowych polskich firm w branży budowlanej, ale z powodzeniem współpracujemy też z kontrahentami z zagranicy. Nasze produkty wielokrotnie otrzymywały prestiżowe wyróżnienia. Pięciokrotnie zostaliśmy laureatem statuetki branżowej Top Builder, a w ostatniej XV edycji w 2023 roku aż trzy nagrody stały się udziałem naszego przedsiębiorstwa. Doceniono m.in. kreatywność i oryginalność pomysłów, jak również zaangażowanie w rozwój branży. Przede wszystkim jednak motywują nas pozytywne opinie ze strony klientów.

Spojrzenie w przyszłość

Stawiając na rozwój marki WIŚNIOWSKI, stawiamy nie tylko na nowoczesną technologię, ale również na ludzi. Za sukcesem naszych rozwiązań stoją doskonali fachowcy, w których kwalifikacje i doświadczenie inwestujemy. Równie chętnie przyjmujemy w nasze szeregi młodych i zdolnych pasjonatów architektury, czy inżynierii budowlanej. Kierując swoje zainteresowanie w stronę ambitnych przedstawicieli nowego pokolenia, partnerowaliśmy m.in. V edycji wydarzenia „Młodzi do Łodzi”.

Dzięki stworzeniu sprawnie współdziałających zespołów specjalistów realizujemy kolejne wyzwania biznesowe, zapewniając brandowi WIŚNIOWSKI konkurencyjność na rynku. Przez ponad trzy dekady funkcjonowania zyskaliśmy rozpoznawalność, jako marka, której można zaufać. Niezmiennie stawiamy na stosowanie najlepszej klasy materiałów, usprawnianie linii produkcyjnych, czy tworzenie zaawansowanych projektów. Dowodem na to są międzynarodowe certyfikaty jakości. Równocześnie też dbamy o to, aby zarówno nasi klienci, jak i partnerzy biznesowi byli w pełni zadowoleni we wszystkich aspektach związanych ze współpracą. Dlatego nabywcy mogą liczyć na nasze wsparcie również w kwestiach związanych z usługami serwisowymi, czy sprzedażą części zamiennych. Postaw na markę WIŚNIOWSKI!

Powiązane posty
Dom Mieszkanie

Blaty kuchenne Wrocław - Jak wybrać najlepszy salon z blatami na wymiar?

Blaty kuchenne to nie tylko praktyczne i estetyczne elementy wyposażenia kuchni, ale także inwestycja na lata. Dlatego warto zadbać o to, aby…
Dom Mieszkanie

Jak pielęgnować spieki kwarcowe?

W dzisiejszych czasach spieki kwarcowe cieszą się coraz większą popularnością jako wytrzymałe i estetyczne materiały wykończeniowe w domach i miejscach publicznych. Jednak…
Dom MieszkanieWnętrza

W jakim wnętrzu szyna oświetleniowa sprawdzi się najlepiej?

Nowoczesna szyna oświetleniowa jest elastycznym rozwiązaniem, które pasuje do wielu rodzajów wnętrz, od mieszkań prywatnych po przestrzenie komercyjne. Jej uniwersalność i możliwość…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *